[صفحه اصلی ]   [Archive] [ English ]  
بخش‌های اصلی
صفحه اصلی::
اطلاعات نشریه::
آرشیو مجله و مقالات::
برای نویسندگان::
راهنمای داوران::
ثبت نام و اشتراک::
تماس با ما::
::
جستجو در پایگاه

جستجوی پیشرفته
..
دریافت اطلاعات پایگاه
نشانی پست الکترونیک خود را برای دریافت اطلاعات و اخبار پایگاه، در کادر زیر وارد کنید.
..
پایکاه های مرتبط
..
:: ضوابط و شرایط پذیرش مقاله ::
ضوابط و شرایط پذیرش مقاله در مجله

  برای ارسال مقاله توجه به نکات زیر الزامی است. در صورت عدم رعایت و تحقق هر یک از موارد زیر مقاله به نویسنده برگردانده شده و مورد بررسی قرار نخواهد گرفت.

  1. مقاله برای مجله فارسی­ زبان دیگری به­ طور همزمان ارسال نشده یا در مجله دیگری به چاپ نرسیده باشد. در صورت اثبات وقوع چنین موردی، هیچ مقاله­ ای از نویسندگان متخلف در مجله پذیرش نشده و مراتب به اطلاع مسئولان نشریات همکار نیز خواهد رسید.

  2. در هنگام ارسال مقاله باید نامه­ ای مبنی بر معرفی نویسنده رابط (نویسنده­ ای که مقاله از حساب کاربری وی برای مجله ارسال می­ شود و تمام مکاتبات مقاله تا انتهای روند بررسی با وی انجام خواهد گرفت) و موافقت با ارسال مقاله به این مجله به امضای کلیه نویسندگان برای مجله ارسال شود. قالب خام این نامه از این لینک قابل دریافت است و پس از تکمیل باید به صورت فایل ضمیمه ارسال شود.

  3. در نوشتن اسامی نویسندگان و ترتیب درج آنها در نامه معرفی فوق دقت نمایید. هیچ­گونه تغییری در اسامی و ترتیب نویسندگان تا مرحله نهایی چاپ که متن مقاله به تایید نویسنده رابط می­رسد قابل­ اعمال نیست. در مرحله نهایی نیز، هرگونه تغییر اسامی با ارسال مجدد فرم معرفی نویسندگان که به امضای کلیه نویسندگان رسیده باشد اعمال می­ شود. توجه داشته باشید که اضافه کردن نام نویسنده به مقاله به هیچ عنوان میسر نیست.

  4. رعایت کلیه موارد ساختاری (که از اینجا قابل دسترسی است) در فایل مقاله ارسالی ضروری است. در صورت عدم رعایت موارد مندرج در دستورالعمل مقاله به نویسنده رابط برگردانده می­ شود.

  5. در صورتی که مقاله ارسالی از نوع "کارآزمایی بالینی" است، ارسال نامه ثبت مطالعه در "مرکز ثبت کارآزمایی­ های بالینی ایران (IRCT)" ضروری است و براساس بند 7 ماده 4 اساس­نامه کمیسیون نشریات پزشکی کشور، چاپ مقالات کارآزمایی بالینی ثبت­ نشده در این مرکز در نشریات پزشکی کشور غیرقانونی است. این نامه نیز باید به­ عنوان فایل ضمیمه با مقاله ارسال شود.

  6. تمام مکاتبات در مورد مقاله با نویسنده روابط (بدون در نظر گرفتن جایگاه علمی) صورت می­ گیرد و تنها ایشان قادر به پیگیری روند کار مقاله است. مجله از پاسخ­گویی به سایر نویسندگان که نام­شان در مقاله قید شده معذور است.

  7. مجله از پذیرش مقالاتی که منابع آن بصورت End note  نیست، معذور است. 

 

  

 خواهشمند است پیشنهادات و انتقادات خود را در زمینه هر چه بهتر شدن تارنمای نشریه به آدرس faslnamehnfp@bmsu.ac.ir  ارسال فرمایید.

دفعات مشاهده: 28361 بار   |   دفعات چاپ: 511 بار   |   دفعات ارسال به دیگران: 0 بار   |   0 نظر
Journal of Critical Care Nursing
Persian site map - English site map - Created in 0.047 seconds with 876 queries by yektaweb 3463